Něco o projektu Dark Sarah

10. january 2013 at 20:29 | Inna Centi |  Novinky pro zvědavce
Před nějakou dobou jsem se dozvěděla, proč se asi Amberian Dawn rozžehnali se svou tehdejší zpěvačkou Heidi Parviainen a pokud jsou mé domněnky správné, tou příčinou je Dark Sarah.

Dark Sarah je Heidiin (divně se to skloňuje) metalový projekt podobně jako například německá Avantasia. Současně s tím představuje Dark Sarah i Heidiino alterego, jak sama napsala na své facebookové stránce.

Zatím sice nenašla nahrávací společnost, která by se jejího projektu ujala, ale i tak už zveřejnila seznam členů projektu. Mezi ně patří Manuela Kraller (Xandria), což je, pokud se nepletu, dobrá kamarádka Heidi; Jukka Koskinen (Wintersun, Amberian Dawn); Kasperi Heikkinen (Merging Flare) a Heikki Saari (Naildown, Tuoni). Brzy by navíc měla zveřejnit i promo CD se dvěma písničkami a současně s tím i video k písničce "Save Me".

Její komentář k projektu: "I used to look at the world with blue eyes, I used to love with an open heart but I was naive, the world needed to show it to me. I got angry for my weakness and angry with the world. In the darkest swirls of my mind I got stronger and meaner and started to change. I worked with my fear and I became DARK SARAH. I´m not bitter I´m just bitter sweet."

Teaser k videoklipu "Save me"

Za sebe musím říct, že stejně jako v případě Anette Olzon (teď už Anette Olsson), jsem velmi ráda, že se rozhodla pokračovat v hudební kariéře jako sólová zpěvačka. Byla by totiž velká škoda přijít o tak talentovanou zpěvačku jen proto, že se oddělila od skupiny :-)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama