Hyvää Joulua! :-)

24. december 2012 at 19:39 | Inna Centi |  Dvanáctá komnata
Málem bych vám zapomněla popřát k Vánocům. Předpokládám sice, že už má většina z vás dávno po štědrovečerní večeři a dárečky stejně jako já rozbalené, ale bylo by to podle mě fér vám popřát.
Však co jiného bych měla dělat, když stejně sedím u počítače (u bráchova, protože já mám netbook a ten nemá CD mechaniku) a poslchouhám album Stand Up And Fight od Turisas, které jsem dostala (jen mě trochu mrzí, že ty zoubky, na kterých to CD vlastně drží, jsou kompletně vylámané - opravdu všechny, což není ani u mého nejstaršího CD Ruslany, které jsem dostala někdy v devíti letech k Vánocům :-D).

Aby mi Ježíšek nadělil pod stromeček glády k nakopání všech debilů, kteří se mi snaží ztrpčovat život, jsem si už přát nemusela, protože už je mám, akorát čtvrt hodiny trvá, než se do nich dostanu. Spíš si přeji, aby všichni takoví debilové zázračně vyhynuli, protože pak bych s tím neměla tolik práce a možná bych se pak mohla vrátit na svůj původní blog, který má zrovna v době nouze (díky těm změnám) jako naschvál docela dost návštěvníků i bez toho aniž bych tam něco psala. Jenže kdyby vyhynuli všichni debilové v jeden den, tak mám obavu, že bychom neměli žádnou vládu a novou by neměl kdo sestavit. I když trocha anarchie nikdy nezaškodí, že? ;-)


Takže vám přeji veselé Vánoce; pořádně si užijte zbytek té atmosféry; doufám, že jste všichni *jé zrovna začala hrát písnička Stand Up And Fight* přežili ve zdraví a bez jakýchkoliv škod (známe to - pohromy jako hořící stromeček; kočka, co chytla do prskavky - to se mi nikdy nestalo; tři žehličky jednomu člověku atd.) a že jste dostali to, co jste chtěli :-)

Ale protože já ráda naděluji (Mimochodem, Amaranthes, stavil se u nás Ježíšek a říkal mi, že ti u nás nechává drobnost, která je až z Finska :-D), tak jsem si pro vás něco nachystala. Ale berte to, prosím, s velkou rezervou - pokusla jsem se o rádaoby vtipnou povídku, jenže nejsem moc tvůrčí a na psaní talentovaný člověk, takže místo toho, aby to bylo vtipné, je to akorát silně ujeté. Šílené, ujeté, poněkud klišoidní, místy to nedává vůbec smysl (pokud vůbec) ale nejde mi přímá řeč. Ale bude to mít pokračování! :-D

Pro otevření dárečku stačí kliknout na balíček ;-)


A pro dokreslení té správné atmosféry:


Ještě jednou: Hyvää Joulua! :-)
pozn.: Dneska je tu nějak přesmajlíkováno.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Marja Virtanen Marja Virtanen | 25. december 2012 at 18:27 | React

Komentář je jaksi psán po Štědrém dni a už jsme si několikrát přály, tudíž už to není tolik aktuální, ale chtěla jsem se vyjádřit hlavně k odstavci s gládama:

Bylo by to fajn, je mít, protože by bylo tak šíleně lákavé někomu nakopat zadek (určitě víš, koho tím myslím :D možností je více než dost) a hlavně-taky bych brala, kdyby najednou vymřeli všichni ti se zlými úmysly a podobně, jenže to by vyhynula asi půlka Země (a to nemyslím zle), protože každý má v sobě nějaké ty svoje plány :) Přítel mi říkal, že pomsta je někdy horší, než kdyby se lidstvo chránilo a dala se šance pro znovuobnovení rovnováhy.

Mimochodem, jak víš, tak ta povídka se mi šíleně líbila, mě by nic takového nikdy nenapadlo :D

2 Sophii Sophii | Web | 27. december 2012 at 13:59 | React

Glady k nakopání zadku debilů, kteří mi kdy zkřížili, či zkříží cestu by se opravdu hodily. Tušim, že by  byly hodně vytížené.
Povídka se ti fakt povedla. Nasmála jsem se u ní dost :D.
No a na závěr, sice opožděně ale přece taky přeji veselé Vánoce (i když, teď už je po nich) ale taky hlavně veselého Silvestra a šťastný Nový rok :-)

3 Inna Centi Inna Centi | 8. january 2013 at 15:34 | React

[1]: To je pravda - touhou po pomstě se ničí lidé jen sami sebe (spíš než toho, komu se chtějí mstít). Na druhou stranu - vysvětluj to některým :-)

Já jsem moc ráda, že se ti povídka líbila. Jen si myslím, že bys podobnou určitě zvládla napsat :-). Však mě k tomu taky inspirovala slečna, kterou mám v přátelích na DA, jež popisovala jeden její sen :D

[2]: Hodily. Horší ale je, když ti je nějaký parchant zničí, jako se to stalo jedné mojí kamarádce :-/

Děkuju :-). Jen doufám, že se tomu nikdo nesmál jen proto, jak byla ujetá :D

Taky opožděně přeju :D ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement