Zachraň mě, metalová muziko!

10. november 2012 at 19:59 | Inna Centi |  Dvanáctá komnata
Au, můj žaludek. Já s takovou snad nebudu jíst vůbec - moc jsem toho nesnědla a stejně je mi těžko od žaludku...

Dnes jsme byli nakupovat. Chvíli jsme se procházeli po obchodě, sluchátka a mobil v kabelce. Vlastně si už ani nepamatuji, kdy jsem si naposledy během nakupování pouštěla píscničky. Muselo to být už opravdu dávno, jenže doteď ani nebylo třeba to měnit. Doteď...

Jak jsme se tak procházeli obchodem, najednou začalo hrát něco, co znám i já a zná to snad každý, byť většina lidí by to asi stejně jako rá radši neslyšela. Už při prvních pár tónech, jsem vytáhla z kabelky mobil a sluchátka a jediné, co jsem vypustila z pusy, bylo "Do prdele! Kurva!". Lidi se na mě sice divně dívali (ti starší, kteří patří k těm šťastnějším a tu písničku neznají), ale ve chvíli, kdy už jsem měla puštěný metal (v tu chvíli konkrétně Ensiferum) mi to bylo zcela jedno. A můžete hádat, co že v tom rádiu pouštěli. Pokud jste hádali "Baby" od toho popového upištěnce, tak jste hádali zcela správně. Sice je mi normálně ukradený, ale to jen do chvíle, než někde pustí nějakou z jeho písniček. V tu chvíli se měním v saň toužící po jeho smrti (nebo aspoň po smrti toho, kdo to do toho rádia pustil).
U Peruna, vážně štěstí, že jsem si ten mobil vzala s sebou, jinak bych musela podniknout něco jiného, abych to nemusela poslouchat. Třeba si začít zpívat a věřte, že to by nebylo nic pěkného. Na druhou stranu by to bylo snad i tisíckrát lepší než ten opičák, protože si troufám říct, že se svým momentálním rozsahem (momentálním, protože při troše tréninku se rozsah může zas o něco zvětšit) dva a půl oktávy a aspoň relativně dobrým hudebním sluchem jsem i já lepší zpěvačka než "Bobr". Bez urážky vůči fanouškům - on fakt zpívat neumí a s rozsahem, který se rovná snad třema tónům, se může rovnou zahrabat (a to by bylo úplně nejlepší)...

God bless metal (trochu paradox, ale snad za to do pekla nepůjdu )

A když už jsme u toho Boha a metalu, tak sem přidávám Powerwolf - zas mám období, kdy je společně s pár dalšími kapelami poslouchám pořád dokola. A těším se, až je uvidím na MORu 2013 (aspoň v to doufám).

Bratři Greywolfové jsou typičtí metalisti a musím uznat, že celkem pěkní. Akorát kláveská (zas jsem zapomněla, jak se jmenuje) mi napoprvé trochu připomínal Hitlera (ale ve skutečnosti je to sympaťák)
 

3 people judged this article.

Comments

1 Kirma Lee Kirma Lee | 10. november 2012 at 21:26 | React

Metal Blade :D Ten song je naprosto chytlavý a dodává energii. No nedivím se, že jsi takhle nadávala, když jsi uslyšela hvízdání té holčičky-zlatý metal. Vážně.

2 Inna Centi Inna Centi | 11. november 2012 at 13:09 | React

[1]: Dolfíkova nejoblíbenější od nich :-D

Já nevím (i když asi tuším), co to bylo za výstřelek. Každopádně jsem málem dostala infarkt :P

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement