Terve, tedy "ahoj" ;-)

31. august 2012 at 18:29 | Inna Centi |  Dvanáctá komnata
Zdravím,
mě už možná znáte z mého prvního osobního blogu, který jsem neopustila. Ptáte se, co tu tedy dělám? Inu, po nějaké době se na můj blog dostal i jeden "úchyl" (chová se tak, ale zatím mu to nebylo odborně diagnostikováno) z okolí, který na mě má jaksi spadeno a není mi příjemné, že si čte na mém původním moje články - zná moje myšlenky a názory, což mu ovšem nemohu zakázat. Dokážete si ale snad představit, jak je mi to nepříjemné. navíc, když jsem zjistila, že mi články dokonce začal vždy pod jinými přezdívkami komentovat (přezdívky jiné IP adresa stejná) - to byla pro mě poslední kapka a od této chvíle přesunu, když se to tak vezme, část svého blogu sem.

Abych se přiznala, původně se měl blog jmenovat "invisible-wings", ale zřejmě bych to nebyla já, kdybych něco opět nepokazila - zřejmě jsem napsala špatnou emailovou adresu, protože mi nepřišel potrvzovací mail. A ne - čtrnáct dní čekat, až bude ten blog zrušen, čekat nebudu - nemůžu si to dovolit, protože blog chci uvést do provozu co nejdřív - přece jen za pár dní už začne škola :-P. Ovšem tento název se mi líbí (byť to není tak "temné", jak by se na metalistku asi slušelo :-D).
Rozjíždět to tu budu pomalu, i když tentokrát jsem si alespoň původně připravila jména rubrik, což obvykle nedělám - obvykle to dělám "za chodu".

Co se mě týče, tak bych ještě dodala, že mám ze všeho nejraději metal (zvlášť symphonic metal, folk metal a power metal), rock a klasiku (ale jak už jsem napsala - nejvíc mám ráda metal), jsem snílek (dokážu snít i za chůze), raději mám samotu, ale umím být i společenská, pokud se ocitnu v dobrém kolektivu. To je, myslím, zatím vše, co byste měli vědět :-)
 

1 person judged this article.

Comments

1 Natt* Natt* | Web | 31. august 2012 at 18:37 | React

Máš moc hezký blog a krásný design,
budu sem chodit častěji. :)

2 Sophii Sophii | Web | 10. december 2012 at 19:34 | React

Děvče, děvče, ty tvé články se mi zamlouvají pořád víc a víc.. na to, že někdo poslouchá dost podobnou muziku jako já se jen tak nevidí a na to já velice slyším :D Jo a z přesunování blogu si nic nedělej, taky se mi stalo, že můj blog který, jsem před tím vlastnila vyštrachala celá moje úchylná třída ze střední a následkem toho jsem byla nucena ho přesunout a zrušit...

3 Inna Centi Inna Centi | 12. december 2012 at 21:46 | React

[2]: Ooo, děkuji - toho si cením :-)

To mnohdy hraničí se stalkingem. Já se jen bojím, jak to tam bude vypadat, až odmaturuju, když už teď mě tam otravuje. A kdybych chtěla, aby někdo nějak zasáhl, protože ten cvok, o kterém jsem psala v článku, je vážně všehoschopný, tak by se mi každý jen vysmál...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement